2019.11.14.

A koraszülöttek világnapjához kapcsolódóan adott át alapítványunk eszközöket a szombathelyi Korai Fejlesztő Központnak.
​Az általunk vásárolt játékok, speciális berendezések a koraszülöttek és különböző egyéb problémákkal küzdő gyerekek mozgásfejlesztéséhez elengedhetetlenül fontosak. Azt pedig korababák szüleiként mindannyian tudjuk, hogy az időben elkezdett torna nagyon sok későbbi baj, akár tanulási probléma megelőzője lehet.
Az eszközök mellett egy gyógytornász továbbképzéséhez is hozzá tudtunk járulni.
Támogatásunk összege 1 millió Forint volt!
Köszönjük, hogy támogatásotokkal egy újabb fontos célt érhettünk el.

Köszönet