Zseboroszlán alapítvány aktuális hírei időrendben

Jelölt meg minket

Szombathelyportré és a Zseboroszlán Alapítvány

Ajándék helyett adomány

Koraszülött Világnap a Szombathelyi Emlékműnél

Köszönet a sok támogatásért!

Elindult a 2023-as PICnik találkozó regisztrációs űrlapja!

Sétálj velünk a koraszülöttekért!

Amatőr jégkorongozóink mérték össze tudásuk Ajka csapatával egy jótékonysági meccsen Ugyan alulmaradtak a csatában, de a célt teljesítették.

Ugyan alulmaradtak a csatában, de a célt teljesítették.

Ma jártunk hidegben és melegben is.

A sok kicsi sokra megy mondás itt is bizonyított. Köszönjük mindenkinek

Alapítványunk elnöke, Dr Grasselly Magdolna a Megyeházán átvette az Év vasi embere közönségszavazásának díját.

Dr. Grasselly Magdolna az Év vasi embere 2021 választás közönségdíjasa. Gratulálunk!

Dr. Grasselly Magdolna az Év vasi embere 2021 választás közönségdíjasa.
Gratulálunk!

A 10 éves Zseboroszlán Alapítvány és a korszülöttek világnapja a médiában.

Koraszülöttek világnapja a Víztoronynál

Idén is egy nagy

A Savaria Fórum hétvégi számában is írtak a 10. jubileumi PICnikünkről!

Mi szervezők, szeretnénk megköszönni mindazoknak akik segítettek nekünk abban, hogy a mai 10 jubileumi PICnikünk méltó legyen kitűzött célunkhoz.

Még van pár nap regisztrálni! Szeretettel várunk minden PICen töltött kicsi és nagy koragyerkőcöt alapítványunk 10. jubileumi találkozóján 2021.aug.28-án

Még van pár nap regisztrálni!

A szombathelyi TV nézői is megismerhették alapítványunk tevékenységét /5.20 - 8.20 percig látható/ Köszönjük a stábnak

Köszönjük a stábnak

Alapítványunk megalakulásának 10. jubileumi eseménysorozatát, tegnap délután egy igencsak jelentős sajtótájékoztatóval indítottuk.

2 oldal, 45 összesen, 1-24