10 éves alapítványi sajtótájékoztató

2021.06.23.
Alapítványunk megalakulásának 10. jubileumi eseménysorozatát, tegnap délután egy igencsak jelentős sajtótájékoztatóval indítottuk. Itt került átadásra Alapítványunk által 12 millió forintért vásárolt, Magyarországon egyedülálló és elsőként üzembe helyezett legkorszerűbb speciális koraszülött SLE 6000 lélegeztető gépe a szombathelyi Markusovszky Egyetemi Oktatói Kórház PIC részére. A DECK bistro&bar adott helyszínt, ahol alapítványunk elnöke dr. Grasselly Magdolna jelképesen adta át dr. Stánicz Éva orvosigazgatónak, mivel sajnos a kórház a járvány miatt még nem látogatható.
Köszönjük MINDENKINEK akik eddig támogatták alapítványunkat és ezzel lehetővé tették ennek a műszernek a beszerzését! Reméljük, hogy még sok másikra is lesz lehetőségünk. És ez csak az első lépés volt az ünneplésnek, ebben az évben még sok –sok programmal készülünk, reméljük idén már tudunk személyesen is találkozni!!!
Addig is szép nyarat kívánunk mindenkinek!
10 éves alapítványi sajtótájékoztató