MEGLEPETÉS

2020.11.17.
M E G L E P E T É S !!! Ahogy a tegnapi Vas Népe cikkében olvashattátok az idei évben a fő projektünk egy Magyarországon egyedülálló és még sehol máshol nem üzemelő LÉLEGEZTETŐ gép megvásárlása volt a Szombathelyi PIC osztálynak. Sajnos az ünnepi sajtótájékoztatót sem tudtuk megtartani (pedig megszerveztük) reméljük tavasszal sor kerül rá. Az SLE 6000 típusú nagyfrekvenciás lélegeztetést is biztosító masina már megérkezett, most online oktatással tanulják a használatát az osztályon dolgozók!
SLE6000 lélegeztető gép