Sajtótájékoztató a Városházán

2019.10.30.
 Ma délelőtt a szombathelyi Városházán egy hivatalos sajtótájékoztatón vettünk részt, ahol Parais István, az Agora Szombathelyi Kulturális Központ igazgatója és Pacsai Gábor A Magyar Zenei Kulturális Alapítvány kuratóriumi elnöke ismertette a 2019. december 8.-án 19 órakor kezdődő koncert részleteit és azt is, hogy minden eladott jegy árából 500.- ajánlanak fel alapítványunknak. Dr. Nemény András Szombathely Megyei Jogú Város polgármestere pedig kiemelte, hogy mennyire örül a most már hagyománnyá váló jótékonysági koncertek megrendezésének, sőt nagylelkűen 200.000.-ot is felajánlott képviselői keretéből a Zseboroszlán Alapítványnak. Minket Dr. Grasselly Magdolna profilvezető főorvos és Szita Szilvia alapító tag képviselt. A sok-sok köszönet mellett elárulták azt is, hogy szerencsére egyre nagyobb a támogatói körünk így az ADO 1°% is felhasználva egy CPAP noninvaziv lélegeztetőgépet tudunk megvásárolni az összegyűlt pénzből. Jegyek még kaphatók az AGORA jegypénztárában és internetes terjesztőknél is. Köszönjük mindenkinek, akik ebben a formában is támogatják a PICiket.

Sajtótájékoztató a Városházán