SzombathelyPorte2024

2024.05.30.

Május utolsó csütörtökjén leleplezték az országosan is egyedülálló, helyi identitást erősítő projektet, a Szombathely Portrét a Göncz Árpád teret és az Iseumot elválasztó üvegfalak oldalán.

3.586 szombathelyi és szombathelyi kötődésű polgár küldte be fotóját, mellyel jótékonykodtak is, így összesen 3 586 000 forintot adományozott a Zseboroszlán Alapítványnak az önkormányzat, amit a csütörtöki közgyűlés egyhangúlag el is fogadott.

Fotó: Savariaforum.hu

SzombathelyPorte2024